Teniso kortų „VS-Fitness“ atidarymo proga vyko profesionalų kova

 

 

         Naujų teniso kortų atidarymo proga PLC Mega surengtas parodomasis mačas, kurio metu susitiko profesionalai iš Kauno, Vilniaus ir Šiaulių:

 

-       Kaunui atstovavo Gvidas Sabeckis (teniso treneris, buvęs Lietuvos pirma raketė, Davis Cup Lietuvą atstovavo net 8 metus iš eilės) ir Aurimas Karpavičius (Lietuvos vienetų ir dvejetų čempionas, Davis Cup narys).

-       Vilniaus atstovas Benas Majauskas (Lietuvos jaunių čempionas, tarptautinių turnyrų prizininkas).

-       Tomas Vaišė iš Šiaulių (Davis Cup rinktinės narys, 2017 m. Lietuvos jaunių čempionas).

 

Nedažnai vienoje aikštelėje galima pamatyti tiek Lietuvos teniso profesionalų, todėl šis susitikimas sukėlė didelį susidomėjimą, varžybas stebėjo gausybė žiūrovų. Nuo pat pirmų žaidimo minučių užvirė įnirtinga kova, tačiau Kauno atstovai nenorėjo nusileisti svečiams ir užėmė lyderių pozicijas, kurias ir išlaikė per visą 1 val. 10 minučių trukusią kovą. Rezultatu 6:1 ir 6:2 laimėjo kauniečių duetas. Varžyboms teisėjavo bokštelio teisėjas Artūras Povilas Treikauskas ir vyriausias teisėjas Skirmantas Mačinskas.

 

Varžybų dalyviai liko labai patenkinti naujai įrengtais „VS-Fitness“ teniso kortais ir dėkojo „LT setas“ teniso klubo komandai už puikiai suorganizuotas varžybas bei gerai praleistą laiką. Turnyro direktorius Raimondas Maročka džiaugiasi aktyviu dalyvavimu ir žiūrovų susidomėjimu bei kviečia apsilankyti naujame „VS-Fitness“ sporto klube PLC Mega.


 

Informuojame, kad varžybų vaizdo įrašą artimiausiu metu patalpinsime savo tinklapyje www.ltsetas.lt


 

Primename, kad „VS-Fitness“ dvejetų turnyras vyks ir kovo 5 dieną nuo 9:00 iki 21:00 val. Taip pat teniso mėgėjus kviečiame registruotis į „VS-Fitness“ teniso piramidės atidarymo vienetų turnyrą, kuris vyks kovo 25-26 dienomis, registracija vyksta internetu www.ltsetas.lt VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

 


Teniso klubas „LT setas“
Daugiau informacijos : 861558377