Saunos ir garinės pirtys paruoštos!

Automatinė vandens užpylimo sistema, atpalaiduojantys kvapai, Himalajų druskos ir jaukus apšvietimas leis jūsų kūnui ir sielai atsipalaiduoti po geros teniso treniruotės ar varžybų!

 

"VS FITNESS" sporto ir sveikatingumo centre, PLC Mega, Islandijos pl. 32, Kaune. 

 

Pirtis atpalaiduoja raumenis ir palengvina raumenų bei sąnarių skausmus. 

 

Nuo pirties karščio išsiskiria endorfinai. Endorfinai gali turėti švelnų raminantį poveikį ir sugebėjimą sumažinti artritinius skausmus arba raumenų skausmą po, pvz., didelio fizinio krūvio. Taip pat nuo pirties karščio pakyla kūno temperatūra. Dėl to išsiplečia kraujagyslės, pagerindamos kraujotaką, kuri savo ruožtu paspartina gijimo procesus. Po teniso treniruotės ar varžybų gerai yra išsikaitinti pirtyje - tai skatina raumenų atsipalaidavimą ir pašalina susikaupusią pieno rūgštį bei kitus toksinus.

 

Pirtis nuima stresą. Absoliuti dauguma ligų (pvz., širdies ligos) yra susijusios su stresu. O kaitinimasis pirtyje stresą nuima keletu būdų. Tai šilta, rami vieta, kur niekas tau neblaško dėmesio. Pirties karštis atpalaiduoja raumenis, pagerina kraujotaką ir stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą. Endorfinai yra natūralios organizmo "geros savijautos" cheminės medžiagos, o jų išsiskyrimas pakelia nuotaiką.

Nuotraukos