Paskutinė diena registruotis į „LEXUS taurė 2017 Vasara“ pirmenybes

Šį sezoną teniso mėgėjų ir meistrų turnyras „LEXUS taurė 2017 Vasara“ pritraukė ypač daug žinomų teniso grandų. Iki pat rugsėjo 18 d. „LT Setas“ organizuojamame turnyre varžysis Gvidas Sabeckis, Arūnas Rozga, Aurimas Karpavičius, Algirdas Draugelis, Artūras Gotovskis bei Tadas Skairys.

 

Dalyviai susirungti su varžovais suvažiuos iš visų Lietuvos miestų ir miestelių. Teniso turnyras „LEXUS taurė 2017 Vasara“ startuoja jau gegužę, todėl skubėkite registruotis! Nuoroda registracijai galite rasti čia.

Teniso mėgėjų turnyrus Lietuvoje rengiantis teniso klubas „LT setas“ su partneriais turnyrą organizuoja jau keletą metų iš eilės. Šis teniso turnyras ypatingas tuo, jog dalyviai skirstomi pagal žaidimo stažą, todėl „LEXUS taurėje 2017 Vasara“ gali dalyvauti ne tik profesionalai ar treneriai, bet ir mažesnę žaidimo patirtį turintys žaidėjai.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia: Nuostatai

 

Pirmoje grupėje – žaidžiantys iki 2 metų; antroje grupėje - žaidžiantys 3 -7 metus; trečioje grupėje – žaidžiantys 7 metus ir daugiau. „LT setas“ ir partnerių organizuojamame vasaros turnyre galima registruotis į vienetų ir dvejetų grupes. Dvejetų grupėse „Hard“ – varžysis daugkartiniai Lietuvos čempionai, treneriai ir stiprūs mėgėjai; „Light“ grupėse – pažengę mėgėjai. Šiose varžybose jau trečią kartą dalyvaus profesionalo karjerą baigęs, vienas tituluočiausių Lietuvos tenisininkų Gvidas Sabeckis. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

"Lexus taurė" 2016-2017 finalai, visa transliaciją galite rasti čia.
 

Informacija paimti iš: https://www.15min.lt/deuce/

 

 

 

Nuotraukos