Nidoje vyko mėgėjų dvejetų turnyras „Nida Grand Slam“


Nidoje vyko teniso mėgėjų dvejetų turnyras „Nida Grand Slam 2017“. Antrus metus vykstančiame turnyre dalyvavo 16 žaidėjų iš visos Lietuvos, kurie buvo suskirstyti į 8 komandas. Šis turnyras išsiskyrė savo formatu – jame dalyviams teko žaisti kasdien po vienas varžybas. Prieš prasidedant turnyrui, kiekvienas dalyvis burtų keliu turėjo išsitraukti sau partnerį. Tad teniso žaidėjų kovos buvo labai intriguojančios ir nenuspėjamos. Teniso turnyras vyko paskutinę liepos savaitę.

Komandos žaidė dviejuose pogrupiuose po 4 komandas, ir abiejuose pogrupiuose po 3 komandas surinko po lygiai taškų. Ir tik tarpusavyje sužaistų setų pranašumu į pusfinalius pateko 4 stipriausios komandos. Žaidėjų komandos, nepatekusios į pusfinalius, kovojo dėl paguodos taurės. Šiose kovose pergalę po trijų setų kovos šventė Gvidas Ivanauskas (Vilnius) ir Žydrūnas Janušauskas (Kaunas), kurie nugalėjo kovingiausią turnyro komandą – kauniečius Raimondą Maročką ir Vidą Šilkaitį.

Pirmajame pusfinalyje po atkaklios trijų setų kovos vilnietis Egidijus Remeikis kartu su kauniečiu Sauliumi Urbeliu laimėjo prieš Donatą Sturį (Klaipėda) ir Egidijų Žvirblį (Kauno r.). Kitame pusfinalyje taip pat virė atkakli kova – kovėsi kauniečiai Mindaugas Žilionis ir Vytautas Gecevičius prieš Igną Gecevičių (Kaunas) ir buvusį krepšininką Osvaldą Kurauską (Klaipėda), kurie po atkaklių dviejų setų laimėjo kovą.

Kaip niekad permaininga ir įtempta kova vyko dėl III vietos – Mindaugo Žilionio ir Vyto Gecevičiaus pora žaidė prieš Donatą Sturį ir Egidijų Žvirblį. Neradę savojo žaidimo pirmame sete, M.Žilionis kartu su V.Gecevičiumi pralaimėjo rezultatu 1:6, tačiau antrame, sugebėję pagerinti savo žaidimą, laimėjo rezultatu 7:5. Trečiame sete, kuriame prireikė „tie break‘o“, žaidėjai žaidė beveik be klaidų, ištraukė keletą fantastinių kamuolių ir šventė pergalę rezultatu 10:6.

Finale taip pat laukė įnirtinga kova – patirtis prieš jaunystę. Patyrę žaidėjai Egidijaus Remeikis ir Saulius Urbelis stojo į kovą prieš Gvido Sabeckio teniso mokyklos trenerio Aurimo Karpavičiaus auklėtinį, 18-metį Igną Gecevičių ir tik prieš keletą metų teniso paslaptis krimsti pradėjusį, nepailstantį sporto titaną Osvaldą Kurauską. Deja, finalinės kovos ne visada būna tokios karštos, tad ir šįkart priešininkų jaudulys, patirtos traumos leido gana nesunkiai, po dviejų setų kovos, rezultatu 6:1, 6:0 pergalę švęsti I.Gecevičiui ir O.Kurauskui. Tačiau ne rezultatas svarbiausia – didžiulė pagarba abiems komandoms, nes tarp tiek lygiaverčių dalyvių pasiekti finalą yra didelis pasiekimas.


Viso turnyro metu į centrinius Nidos kortus rinkosi ne tik turnyro dalyviai, bet ir jų šeimų nariai, teniso mėgėjai, kiti žiūrovai, kurie nuolat palaikė komandas, palydėdami plojimais kiekvieną tašką.


Viso turnyro metu į centrinius Nidos kortus rinkosi ne tik turnyro dalyviai, bet ir jų šeimų nariai, teniso mėgėjai, kiti žiūrovai, kurie nuolat palaikė komandas, palydėdami plojimais kiekvieną tašką.

Nuotraukos ir likusį straipsnį skaitykite toliau:

https://www.15min.lt/deuce/naujiena/profesionalus-sportas/naujienos/nidoje-vyko-megeju-dvejetu-turnyras-nida-grand-slam-338-855570