„Lexus taurė“ turnyras ir šįmet sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo iš visos Lietuvos

Spalio 23 d. Kaune, sporto ir sveikatingumo centro „VS-Fitness“ teniso kortuose, įvyko „Lexus taurė 2017“ teniso finalinės varžybos. Kasmet augantis „Lexus taurė“ turnyras ir šįmet sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo iš visos Lietuvos. Per vieną dieną buvo sužaistos net 29 rungtynės, o finalinių mačų transliacijas buvo galima stebėti tiesioginėse interneto transliacijose. Finalo dalyviai pasiskirstė į tris grupes – 1 lyga, 2 lyga, 3 lyga, kurių rungtynių rezultatai:
 

Moterų dvejetai (2 lyga)
 
Laura Krasauskienė / Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė
Svetlana Priščepa / Tamara Vinklerienė
Loreta Statkauskienė / Rasa Kiselienė
Rita Paužienė / Eglė Leonavičienė
 
Moterų vienetai (2 lyga)
 
Sigita Smetonaitė
Barbora Zabelskytė
Vaida Lapėnaitė
Jurgita Markevičienė
 
Vyrų vienetai (3 lyga)
 
Valdas Bukšnys
Edvinas Rudys
Dainius Aksinavičius
Tomas Kriščiūnas
 
Vyrų vienetai (2 lyga)
 
Osvaldas Kurauskas
Dangis Jurgelevičius
Gediminas Nutautas
Danielius Žvinys
 
Mix dvejetai (2 lyga)
 
Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė / Gediminas Nutautas
Kristina Frankaitė / Laurynas Zaveckis
Eglė Melnikienė / Valdas Bukšnys
Živiliė Mačytė-Čiučelienė / Gediminas Čiučelis
 
Vyrų dvejetai (2 lyga)
 
Gediminas Tekorius / Martynas Narkauskas
Ignas Gecevičius / Vytenis Zalaga
Audrius Malakauskas / Šarūnas Čepas
Andrius Morkevičius / Kasparas Jancys
 
Vyrų dvejetai (1 lyga)      
                               
Julius Makūnas / Gvidas Sabeckis
Aurimas Karpavičius / Raimundas Šlepikas
Vaidas Bielinis / Viktoras Gasiūnas
Mažvydas Urbšys / Tadas Skairys
 
 
Jau ne pirmus metus „Lexus taurė“ turnyre dalyvauja vienas žymiausių Lietuvos tenisininkų, daugkartinis Lietuvos čempionas ir tarptautinių turnyrų prizininkas Gvidas Sabeckis. Gvidas džiaugiasi, kad turnyras kasmet auga ir sulaukia vis stipresnių dalyvių bei stebinančių ir įdomių kovų. „Turnyras – tai ne tik savo jėgų išmėginimas, ne tik azartiška kova dėl prizo, bet ir galimybė pabūti su bendraminčiais, ištvermės išbandymas, puikiai praleistas laikas ir gera savijauta“ – sako Gvidas ir rekomenduoja jau dabar registruotis „Lexus taurė 2018“ turnyrui.
 
Registracija į "Lexus taurė" 2018 žiemos turnyrą: REGISTRUOKIS SPAUSTI ČIA 
 
Turnyro teniso kamuoliukai – Wilson, buvo išnaudoti net 212 vnt. 
 „Lexus taurė 2017“ organizatoriai nuoširdžiai dėkoja savo pagrindiniams rėmėjams: LEXUS-Kaunas UAB „Autotoja“, Sveikatingumo ir poilsio kompleksui „Grand SPA Lietuva” Druskininkuose, sporto prekių parduotuvei „ProSport.LT“, žiemos pramogų kompleksui „Snow Arena“ Druskininkuose ir jų talismanui Sniegiui, klinikai „Neodenta“, sportiniams akiniams „Bliz“, UAB „MinkLengvai“- geriausi paspirtukai Lietuvoje, AB „Kauno Grūdai“, turnyro kava – „Zinzino Nordic AB“, kartodromui „Kartlandas“, alaus daryklai AB „Volfas Engelman“, išskirtinių desertų kepyklėlei „Jo Malonė by Režisierius“,  UAB „RMI muzikos servisas“ „Girstučio“  rūmai, turnyro vanduo – „VITAMINERAL PERFORMANCE“.
„LT setas“ direktorius Raimondas Maročka džiaugiasi, kad į turnyrą kiekvienais metai sugrįžta jo senbuviai atvesdami naujus bendraminčius. „Ačiū visiems dalyviams už suteiktas geras emocijas, už gražias ir įsimintinas kovas bei pasitikėjimą mūsų organizuojamu turnyru“ – dėkoja Raimondas ir tikisi, kad kitų metų „Lexus taurė“ bus dar gausesnė dalyviais ir įnirtingomis varžybomis.
„LT setas“ komanda dėkoja sporto ir sveikatingumo centrui „VS-Fitness“ ir jo personalui bei centro vadovei Daliai Budrienei už puikią turnyro vietą ir pagalbą organizuojant turnyrą.

Finalų transliacija: „Lexus taurė 2017“

 
 
Daugiau nuotraukų: SPAUSTI ČIA