"LEXUS taurė" 2018 finalų žaidimų laikai

“LEXUS taurė” 2018  finalai vyks balandžio 7d.

 

Turnyro vieta : Prekybos centras MEGA, VS-Fitness sporto ir sveikatingumo centre

Adresas : Islandijos pl. 32, Kaunas.

 

Turnyro susitikimai žaidžiami iki dviejų laimėtų setų, esant lygiam rezultatui, žaidžiamas lemiamas trečias setas iki 10 taškų. Visi susitikimai žaidžiami su lemiamu tašku geime.

Žaidėjai bus diskvalifikuoti, jeigu žais geimus be lemiamo taško.

 

Registracijai atvykti 40 min prieš žaidimą. (Apšilimui skiriamos 5 min.), vėluojant 15 min įskaitomas pralaimėjimas.

 

Informacija : 861558377

LT setas administracija

 

Moterų vienetai 2 lyga, (žaidimo pradžia 08.30 val.)     

1. Vaiva Žažeckienė
2. Daiva Daugelaitė
3. Laura Krasauskienė
4. Skaistė Čerauskienė

 

Vyrų vienetai 3 lyga, (žaidimo pradžia 08.30 val.)    

1. Edvinas Rudys
2. Mindaugas Šilkūnas
3. Mantas Daniškevičius
4. Gediminas Levickis

 

Vyrų vienetai 1 lyga, (žaidimo pradžia 09.45 val.)     

1. Dangis Jurgelevičius
2. Vilius Medvedevas
3. Romas Šimkus
4. Evaldas Oganauskas

 

Vyrų dvejetai 1 lyga

 

1. Tomas Bagdanskis / Vaidas Bielinis (žaidimo pradžia 11.00 val.)
2. Robertas Blagušauskas / Raimondas Maročka  (žaidimo pradžia 11.00 val.)
3. Ilmaras Melnikas / Andrius Žilinskas (žaidimo pradžia 12.00 val.)  

 

Moterų dvejetai 2 lyga

1. Violeta Matulaitienė / Laima Padegimienė - (žaidimo pradžia 11.00 val.)
2. Silvija Melnikė / Simona Balkevičienė - (žaidimo pradžia 11.00 val.)
3. Laura Kovaitė-Simaitienė / Aušra Graželytė - (žaidimo pradžia 12.15 val.)

 

Vyrų dvejetai 2 lyga, (žaidimo pradžia 13.30 val.)    

1. Giedrius Kovzonas / Gytis Makarevičius
2. Julius Makūnas / Egidijus Žvirblis
3. Karolis Kazlauskas / Ovidijus Vilniškis
4. Ričardas Drazdovas / Gediminas Čiučelis

 

Vyrų vienetai 2 lyga, (žaidimo pradžia 16.00 val.)    

1. Audrius Poškevičius
2. Gediminas Nutautas

Vyrų vienetai 2 lyga (atrankinės varžybos), (žaidimo pradžia 14.45 val.)

1. Valdas Bukšnys
2. Osvaldas Švitra
3. Osvaldas Kurauskas
4. Giedrius Gairionis

 

MIX dvejetai 2 lyga, (žaidimo pradžia 14.45 val.)


1. Silvija Melnikė / Edmundas Dvarionas
2. Brigita Tunaitytė / Gintaras Jonas Aleknavičius
3. Justina Kelminskė / Gintautas Šumskas
4. Gintaras Baubinas / Izolda Šiaulytytė

 

DĖMESIO!!!

Finalinėje dienoje žaisti nereikės šioms grupėms, MIX dvejetai 1 lyga, Moterų dvejetai 1 lyga, Moterų vienetai 3 lyga , jas balandžio 7d. nuo 12.00 val. kviečiame atsiimti apdovanojimus už iškovotas 1-3 vietas!!!  Jei apdovanojimų atsiimti Kaune negalėsite, bus galima tai padaryti Vilniuje, apie tai informuosime asmeniškai po finalinės dienos.

 

MIX dvejetai 1 lyga     

1. Jurgita Kveselaitė / Paulius Kveselaitis
2. Gytis Malinauskas /Gintare Skroliene
3. Sandra Krasniakoviene / Simas Krasniakovas



Moterų dvejetai 1 lyga

1. Sigita Ligeikienė/Radvilė Zeikutė Bachanova
2. Šarūnė Vasiliauskaitė-Alenskienė / Laura Krasauskienė
3. Simona Kundrotaitė / Rolanda Balčiauskienė

Moterų vienetai 3 lyga     

1. Rita Paužienė
2. Inga Sabeckytė
3. Jelena Šaimardanova

 

Nuotraukos