"Lexus taurė" 2016-2017 ŽIEMA | 2 etapas | Vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Aurimas Martisauskas 7:5 / 6:3 6:4 / 6:3 6:3 / 6:3 2:6 / 2:6 6:4 / 6:4 6:4 / 4:6
10:5
6:4 / 6:3 13 3
2 Aurelijus Balsys 5:7 / 3:6 6:1 / 6:3 6:2 / 6:1 2:6 / 2:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 6:2 / 6:4 10 5
3 SARUNAS ANDRIUSIS 4:6 / 3:6 1:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 0:6 / 0:6 1:6 / 1:6 1:6 / 2:6 6 7
4 Dovydas Sakalnikas 3:6 / 3:6 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 3:6 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 5 8
5 Vytautas Pranulis 6:2 / 6:2 6:2 / 6:2 6:2 / 6:2 6:1 / 6:3 6:1 / 6:1 6:3 / 2:6
2:10
6:2 / 6:2 13 1
6 Romas Simkus 4:6 / 4:6 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 1:6 / 1:6 3:6 / 6:4
5:7
7:6 / 6:1 11 4
7 Jevgenij Tekutjev 4:6 / 6:4
5:10
6:0 / 6:0 6:1 / 6:1 6:0 / 6:0 3:6 / 6:2
10:2
6:3 / 4:6
7:5
13 2
8 Giedrius Makunas 4:6 / 3:6 2:6 / 4:6 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 6:7 / 1:6 6 6

Vilnius 1 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Evaldas Oganauskas 6:4 / 7:6(5) 6:2 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:4 / 2:6
5:10
Laimėtojo nėra 5 2
2 Donatas Zaveckas 4:6 / 6:7(5) Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2 5
3 Linas Konovalovas 2:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 7
4 Andrius Nikelis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 0 8
5 Jaroslav Lucinskij Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 6:1
2:10
6:1 / 6:0 7:5 / 6:1 5 3
6 Paulius Klapatauskas Laimėtojo nėra 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:5 / 1:6
10:2
6:3 / 7:5 6:3 / 6:1 8 1
7 Nerijus Lungys 4:6 / 6:2
10:5
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 3:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 4 4
8 Robertas Beržinskas Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 5:7 / 1:6 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 2 6

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Karolis Kazlauskas 6:3 / 3:6
10:5
6:7(3) / 6:2
7:5
6:2 / 6:2 6:4 / 6:3 6:2 / 4:6
14:12
6:4 / 2:6
10:8
7:6(5) / 6:3 14 1
2 Marius Padvilikis 3:6 / 6:3
5:10
6:2 / 4:6
7:5
6:1 / 6:0 1:6 / 5:7 0:6 / 5:7 5:7 / 0:0 8 7
3 Mindaugas Jusius 7:6(3) / 2:6
5:7
2:6 / 6:4
5:7
6:4 / 6:1 6:3 / 7:6 6:3 / 4:6
10:2
6:2 / 2:6
8:10
0:1 / 0:0 10 5
4 Aivaras Dovydaitis 2:6 / 2:6 1:6 / 0:6 4:6 / 1:6 6:1 / 4:6
6:10
2:6 / 6:4
2:10
4:6 / 5:7 4:6 / 1:6 7 8
5 Gerdas Titovas 4:6 / 3:6 3:6 / 6:7 1:6 / 6:4
10:6
6:2 / 4:6
5:10
6:2 / 4:6
10:7
3:6 / 6:7(2) 10 6
6 Audrius Čaplikas 2:6 / 6:4
12:14
6:1 / 7:5 3:6 / 6:4
2:10
6:2 / 4:6
10:2
2:6 / 6:4
10:5
7:5 / 6:7(4)
10:7
6:3 / 6:1 12 2
7 Danielius Žvinys 4:6 / 6:2
8:10
6:0 / 7:5 2:6 / 6:2
10:8
6:4 / 7:5 2:6 / 6:4
7:10
5:7 / 7:6(4)
7:10
2:6 / 0:6 10 4
8 Andrius Skardžius 6:7(5) / 3:6 7:5 / 0:0 1:0 / 0:0 6:4 / 6:1 6:3 / 7:6(2) 3:6 / 1:6 6:2 / 6:0 12 3

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Gediminas Nutautas 6:2 / 6:2 6:0 / 7:5 6:1 / 6:1 6:4 / 7:6(6) 3:6 / 6:1
10:8
6:2 / 6:0 6:3 / 4:6
10:8
14 1
2 Kastytis Račiūnas 2:6 / 2:6 7:6(2) / 1:6
10:8
6:3 / 7:5 Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 1:6 / 5:7 Laimėtojo nėra 7 5
3 Ainas Martinaitis 0:6 / 5:7 6:7(2) / 6:1
8:10
4:6 / 6:3
10:7
Laimėtojo nėra 4:6 / 4:6 3:6 / 6:7(5) 6:4 / 6:0 8 4
4 Darius Makūnas 1:6 / 1:6 3:6 / 5:7 6:4 / 3:6
7:10
Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 6:1 / 6:4 Laimėtojo nėra 6 8
5 Renatas Tikuišis 4:6 / 6:7(6) Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:2 / 6:2 7:6(5) / 6:2 6:1 / 6:2 7 6
6 Mindaugas Baltakis 6:3 / 1:6
8:10
6:3 / 6:1 6:4 / 6:4 6:1 / 6:1 2:6 / 2:6 6:2 / 6:2 2:6 / 6:6(4) 11 2
7 Mindaugas Sventickas 2:6 / 0:6 6:1 / 7:5 6:3 / 7:6(5) 1:6 / 4:6 6:7(5) / 2:6 2:6 / 2:6 6:4 / 4:6
10:2
10 3
8 Rokas Vaitkevicius 3:6 / 6:4
8:10
Laimėtojo nėra 4:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 2:6 6:2 / 6:6(4) 4:6 / 6:4
2:10
6 7

Vilnius 3 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Andrej Mardusevič 6:0 / 6:1 6:1 / 6:1 6:2 / 6:2 1:6 / 6:3
11:9
6:1 / 6:3 6:2 / 6:3 6:4 / 6:2 14 1
2 Edvinas Rudys 0:6 / 1:6 6:1 / 4:6
6:1
7:6(4) / 6:2 Laimėtojo nėra 6:1 / 7:5 6:3 / 6:3 11 3
3 Marius Trinkūnas 1:6 / 1:6 1:6 / 6:4
1:6
6:7(3) / 7:6(3)
11:7
1:6 / 2:6 3:6 / 3:6 6:2 / 6:4 10 4
4 Mangirdas Kireilis 2:6 / 2:6 6:7(4) / 2:6 7:6(3) / 6:7(3)
7:11
3:6 / 3:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 2:6
10:7
6 7
5 Justinas Gavenas 6:1 / 3:6
9:11
Laimėtojo nėra 6:1 / 6:2 6:3 / 6:3 6:2 / 6:2 6:2 / 6:1 6:0 / 6:1 11 2
6 Karolis Petrulevičius 1:6 / 3:6 1:6 / 5:7 6:3 / 6:3 Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 7:6(3) / 6:4 7 6
7 Artūras Vilkas 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 2:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 6:4 / 6:4 4 8
8 Gediminas Levickis 4:6 / 2:6 3:6 / 3:6 2:6 / 4:6 3:6 / 6:2
7:10
0:6 / 1:6 6:7(3) / 4:6 4:6 / 4:6 7 5

Vilnius 3 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Bernardas Mazeika 3:6 / 6:3
11:9
6:3 / 6:4 6:1 / 6:4 6:4 / 6:4 6:1 / 6:2 6:2 / 6:1 14 1
2 Skirmantas Valiukas 6:3 / 3:6
9:11
6:1 / 6:4 6:4 / 6:4 6:1 / 6:3 6:0 / 6:1 6:2 / 6:3 6:0 / 6:0 13 2
3 Lauris Petkus 3:6 / 4:6 1:6 / 4:6 4:6 / 6:7(6) Laimėtojo nėra 4:6 / 6:4
5:10
6 8
4 Paulius Papreckis 1:6 / 4:6 4:6 / 4:6 0:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 5:7 6:3 / 6:3 6 7
5 Mindaugas Levickis 1:6 / 3:6 6:4 / 7:6(6) 6:0 / 6:3 6:7(4) / 6:4
6:3
6:3 / 6:3 6:1 / 6:0 11 3
6 Žilvinas Knieža 4:6 / 4:6 0:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:6(4) / 4:6
3:6
6:4 / 6:2 6:2 / 6:1 7 6
7 Tomas Krisciunas 1:6 / 2:6 2:6 / 3:6 6:4 / 4:6
10:5
6:1 / 7:5 3:6 / 3:6 4:6 / 2:6 6:1 / 6:2 10 4
8 Viačeslav Kuznecov 2:6 / 1:6 0:6 / 0:6 3:6 / 3:6 1:6 / 0:6 2:6 / 1:6 1:6 / 2:6 8 5

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Valdas Buksnys 5:7 / 6:2
10:6
6:4 / 6:2 6:3 / 6:2 3:6 / 0:6 1:6 / 6:3
3:10
6:2 / 6:3 7:5 / 6:1 12 3
2 Visvaldas Šavelskis 7:5 / 2:6
6:10
3:6 / 6:2
7:10
6:3 / 6:1 3:6 / 3:6 3:6 / 0:6 4:6 / 6:2
9:11
5:7 / 5:7 8 7
3 Vladimiras Vinokurovas 4:6 / 2:6 6:3 / 2:6
10:7
6:0 / 6:1 4:6 / 4:6 0:6 / 0:6 2:6 / 5:7 0:6 / 0:6 9 6
4 Reduan Greenspan 3:6 / 2:6 3:6 / 1:6 0:6 / 1:6 3:6 / 0:6 0:6 / 0:6 2:6 / 3:6 7:5 / 4:6
7:10
7 8
5 Vidas Šilkaitis 6:3 / 6:0 6:3 / 6:3 6:4 / 6:4 6:3 / 6:0 6:3 / 2:6
10:6
6:4 / 6:4 6:1 / 6:2 14 1
6 Vitas Ališauskas 6:1 / 3:6
10:3
6:3 / 6:0 6:0 / 6:0 6:0 / 6:0 3:6 / 6:2
6:10
6:1 / 6:2 6:3 / 6:0 13 2
7 Šarūnas Vilius 2:6 / 3:6 6:4 / 2:6
11:9
6:2 / 7:5 6:2 / 6:3 4:6 / 4:6 1:6 / 2:6 6:2 / 6:6(4)
5:10
10 5
8 Tomas Andziulis 5:7 / 1:6 7:5 / 7:5 6:0 / 6:0 5:7 / 6:4
10:7
1:6 / 2:6 3:6 / 0:6 2:6 / 6:6(4)
10:5
11 4

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 Taškai Vieta
1 Dangis Jurgelevičius 6:0 / 6:2 5:7 / 6:2
10:2
6:0 / 6:3 6:1 / 6:3 6:0 / 6:2 6:3 / 6:3 6:0 / 6:1 14 1
2 Denas Marčiulaitis 0:6 / 2:6 6:4 / 7:5 6:0 / 6:3 6:3 / 6:4 7:6(2) / 6:4 6:2 / 7:6(2) 13 2
3 Raimondas Maročka 7:5 / 2:6
2:10
4:6 / 5:7 6:1 / 6:4 7:5 / 4:6
10:6
6:2 / 6:2 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 10 3
4 Rytis Kaminskas 0:6 / 3:6 0:6 / 3:6 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 6:3 / 7:5 5 8
5 Audrius Razmas 1:6 / 3:6 5:7 / 6:4
6:10
Laimėtojo nėra 7:5 / 6:2 6:2 / 6:2 6:4 / 6:2 8 4
6 Mindaugas Memėnas 0:6 / 2:6 3:6 / 4:6 2:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 2:6 6:7(4) / 2:6 6:3 / 4:6
10:8
7 5
7 Mantas Statulevičius 3:6 / 3:6 6:7(2) / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 2:6 / 2:6 7:6(4) / 6:2 Laimėtojo nėra 5 7
8 Tomas Baršauskas 0:6 / 1:6 2:6 / 6:7(2) 1:6 / 0:6 3:6 / 5:7 4:6 / 2:6 3:6 / 6:4
8:10
Laimėtojo nėra 6 6