"Lexus taurė 2016" žiema | 1 etapas | Vyrų dvejetas

Vilnius 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Tomas Kirchovas Mažvydas Gražys 4:6 / 6:7 Laimėtojo nėra 7:5 / 3:6
7:10
2 3
2 Tomas Bagdanskis Vaidas Bielinis 6:4 / 7:6 4:6 / 4:6 7:5 / 3:6
10:8
5:7 / 7:5
12:10
7 1
3 Algirdas Draugelis Šarūnas Bruzgė 6:4 / 6:4 7:5 / 4:6
10:7
Laimėtojo nėra 6 2
4 Oskaras Kalinauskas Edvinas Dovydaitis Laimėtojo nėra 5:7 / 6:3
8:10
5:7 / 6:4
7:10
2
5 Viktoras Gasiunas Edvinas Podlužnas 5:7 / 6:3
10:7
7:5 / 5:7
10:12
Laimėtojo nėra 3

Vilnius 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Gerdas Titovas Algirdas Nasutavičius 6:1 / 7:6(4) 3:6 / 5:7 1:6 / 3:6 7:6(5) / 7:6(5) Laimėtojo nėra 6 5
2 Andrej Mardusevič Patrikas Mardusevičius 1:6 / 6:7(4) 7:5 / 6:3 0:6 / 4:6 5:7 / 4:6 2:6 / 0:6 6 6
3 Andrius Morkevičius Mindaugas Šakys 6:3 / 7:5 5:7 / 3:6 4:6 / 6:4
7:10
2:6 / 3:6 0:6 / 5:7 6 4
4 Andrius Skardžius Renaldas Bujokas 6:1 / 6:3 6:0 / 6:4 6:4 / 4:6
10:7
6:4 / 3:6
3:6
6:4 / 6:4 9 1
5 Andrius Sokolovskis Nerijus Mikelionis 6:7(5) / 6:7(5) 7:5 / 6:4 6:2 / 6:3 4:6 / 6:3
6:3
4:6 / 6:7(7) 8 2
6 Benitas Jonikas Andrius Bolšaitis Laimėtojo nėra 6:2 / 6:0 6:0 / 7:5 4:6 / 4:6 6:4 / 7:6(7) 7 3

Vilnius 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Boris Dedov Arvydas Rakauskas 1:6 / 3:6 0:6 / 1:6 3:6 / 6:0
6:1
6:1 / 6:1 1:6 / 4:6 7 4
2 Giedrius Dzenkauskas Simas Jurgelevicius 6:1 / 6:3 6:2 / 6:3 6:0 / 6:0 6:4 / 6:4 6:3 / 7:6(6) 10 1
3 Danas Pauža Liudas Stelmokas 6:0 / 6:1 2:6 / 3:6 6:3 / 6:4 6:4 / 6:3 6:0 / 6:4 9 2
4 Domas Savickis Lukas Brazauskas 6:3 / 0:6
1:6
0:6 / 0:6 3:6 / 4:6 2:6 / 3:6 2:6 / 3:6 5 6
5 Gintaras Baubinas Tadas Vyšniauskas 1:6 / 1:6 4:6 / 4:6 4:6 / 3:6 6:2 / 6:3 3:6 / 3:6 6 5
6 Ginutis Žiūkas Žygimantas Gurskas 6:1 / 6:4 3:6 / 6:7(6) 0:6 / 4:6 6:2 / 6:3 6:3 / 6:3 8 3

Vilnius 2 lyga, C grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Mantas Mikalopas Nerijus Juskaitis 4:6 / 2:6 Laimėtojo nėra 7:5 / 4:6
2:6
Laimėtojo nėra 4:6 / 2:6 3 5
2 Mindaugas Jusius Marius Padvilikis 6:4 / 6:2 6:3 / 5:7
10:8
6:3 / 6:0 3:6 / 1:6 6:2 / 6:4 9 1
3 Marius Peleda Tomas Radzevicius Laimėtojo nėra 3:6 / 7:5
8:10
Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 6
4 Giedrius Barzdaitis Karolis Kazlauskas 5:7 / 6:4
6:2
3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 0:6 2:6 / 4:6 5 4
5 Gabrielius Bilevičius Vytautas Ambrazaitis Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:1 / 6:0 6:0 / 6:0 6 2
6 Henrikas Strolis Kostas Pavliuk 6:4 / 6:2 2:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 6:2 / 6:4 0:6 / 0:6 6 3

Kaunas 1 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Gytis Makarevicius Laurynas Zaveckis 0:6 / 0:6 7:5 / 7:5 0:6 / 1:6 6:4 / 6:4 6 3
2 Ilmaras Melnikas Adrijus Melnikas 6:0 / 6:0 6:4 / 7:5 6:4 / 6:4 6:1 / 6:1 8 1
3 Artūras Treikauskas Raimondas Maročka 5:7 / 5:7 4:6 / 5:7 1:6 / 4:6 7:5 / 6:4 5 4
4 Robertas Blagušauskas Mindaugas Simanaitis 6:0 / 6:1 4:6 / 4:6 6:1 / 6:4 6:0 / 6:1 7 2
5 Minvydas Ragulskis Žydrūnas Girdžijauskas 4:6 / 4:6 1:6 / 1:6 5:7 / 4:6 0:6 / 1:6 4 5

Kaunas 2 lyga, A grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Andrius Verbyla Ricardas Gliozaitis 1:6 / 1:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 6:4
4:10
2:6 / 3:6 3 7
2 Andrius Knezys Mindaugas Šimkus 6:1 / 6:1 6:1 / 6:4 6:7(3) / 7:6(1)
5:10
6:3 / 6:4 3:6 / 4:6 10 2
3 Arturas Valenta Rimantas Justinavicius Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 1:6 6:4 / 7:5 4 5
4 Arūnas Parėdnis Vytautas Drungilas Laimėtojo nėra 7:6(3) / 6:7(1)
10:5
Laimėtojo nėra 6:4 / 4:6
10:6
Laimėtojo nėra 6:7 / 2:6 5 4
5 Audrius Razmas Josefas Ellert Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 4:6 / 6:4
6:10
0:6 / 3:6 2:6 / 2:6 3 6
6 Dominykas Ruikas Petras Sabalys 6:3 / 4:6
10:4
3:6 / 4:6 6:3 / 6:1 Laimėtojo nėra 6:0 / 6:3 7:5 / 0:6
7:10
8 3
7 Marijus Stravinskas Osvaldas Stravinskas 6:2 / 6:3 6:3 / 6:4 4:6 / 5:7 7:6 / 6:2 6:2 / 6:2 5:7 / 6:0
10:7
11 1

Kaunas 2 lyga, B grupė

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 Taškai Vieta
1 Egidijus Vilkas Giedrius Kovzonas 6:4 / 6:4 6:0 / 6:1 2:6 / 6:3
10:2
6:3 / 6:4 6:2 / 6:0 7:5 / 6:2 12 1
2 Mindaugas Žilionis Saulius Urbelis 4:6 / 4:6 4:6 / 4:6 6:1 / 1:6
6:10
Laimėtojo nėra 6:2 / 6:3 6:0 / 6:0 7 4
3 Paulius Kievišas Tomas Andziulis 0:6 / 1:6 6:4 / 6:4 0:6 / 1:6 3:6 / 1:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 1:6 6 6
4 Tomas Labanauskas Vidas Šilkaitis 6:2 / 3:6
2:10
1:6 / 6:1
10:6
6:0 / 6:1 6:3 / 6:4 6:3 / 6:0 6:0 / 6:0 11 2
5 Vilius Vaičiulis Regimantas Vaičiulis 3:6 / 4:6 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:1 3:6 / 4:6 7:6 / 6:3 3:6 / 2:6 7 5
6 Vitas Ališauskas Šarūnas Vilius 2:6 / 0:6 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 0:6 6:7 / 3:6 2:6 / 0:6 5 7
7 Arvydas Grybauskas Raimondas Maročka 5:7 / 2:6 0:6 / 0:6 6:1 / 6:1 0:6 / 0:6 6:3 / 6:2 6:2 / 6:0 9 3