"ACTIVUS taurė 2020" žiemos turnyras | 1 etapas | Vyrų vienetai

Vilnius 1 lyga, A grupė (6)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 Taškai Vieta
1 Andrius Morkevičius 6:3 / 6:3 6:4 / 4:6
2:10
3
2 Domas Ričkus 5:7 / 0:6 1
3 Giedrius Martusevičius 0
4 Tomas Alisauskas 3:6 / 3:6 3:6 / 2:6 2
5 Giedrius Makunas 0
6 Skirmantas Valiukas 4:6 / 6:4
10:2
7:5 / 6:0 6:3 / 6:2 6

Kaunas 1 lyga, A grupė (5)

Dalyviai 1 2 3 4 5 Taškai Vieta
1 Antanas Gilaitis 0
2 Raimondas Maročka 0
3 Adrijus Melnikas 0
4 Dangis Jurgelevičius 0
5 Egidijus Morkevičius 0

Vilnius 2 lyga, A grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Aivaras Rimydis Laimėtojo nėra 2:6 / 7:5
0:6
1:6 / 3:6 2
2 Domas Urbonavicius 7:5 / 6:3 2:6 / 3:6 Laimėtojo nėra 1:6 / 4:6 1:6 / 2:6 5
3 Vilius Ramanauskas 5:7 / 3:6 0:6 / 0:6 Laimėtojo nėra 5:7 / 5:7 0:6 / 3:6 6
4 Žygimantas Gurskas 6:2 / 6:3 6:0 / 6:0 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 7:6(4) / 6:1 5:7 / 6:7(4) 7
5 Darius Vileikis Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 3:6 / 0:6 Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra Laimėtojo nėra 1 1
6 Audrius LIUBECKAS Laimėtojo nėra 6:3 / 6:0 6:3 / 6:3 Laimėtojo nėra 6:3 / 6:2 6
7 Lauras Lukošius 6:2 / 5:7
6:0
7:5 / 7:5 6:7(4) / 1:6 Laimėtojo nėra 3:6 / 3:6 5:7 / 6:3
6:3
6:3 / 3:6
1:10
4:6 / 3:6 10
8 Šarūnas Padolskis 6:1 / 6:3 6:1 / 6:4 6:0 / 6:3 7:5 / 7:6(4) Laimėtojo nėra 7:5 / 3:6
3:6
6:2 / 7:5 13
9 Simonas Zairys 6:1 / 6:2 Laimėtojo nėra 3:6 / 6:3
10:1
4
10 SARUNAS ANDRIUSIS Laimėtojo nėra 3:6 / 2:6 6:4 / 6:3 2:6 / 5:7 4

Vilnius 2 lyga, B grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Andrej Mardusevič 6:2 / 6:1 2:6 / 6:0
10:5
6:2 / 6:1 6:0 / 6:1 6:2 / 6:1 6:0 / 6:1 6:4 / 6:1 14
2 Danatas Cerjazdanovas 2:6 / 1:6 4:6 / 3:6 6:2 / 6:2 3:6 / 6:1
1:10
6:4 / 6:3 7
3 Viktoras Kotvickis 0
4 Gediminas Aliukonis 0:6 / 0:6 0:6 / 2:6 1:6 / 1:6 3
5 Jorūnas Navickas 6:2 / 0:6
5:10
6:0 / 6:0 3:6 / 1:6 4
6 Justas Meidus 2:6 / 1:6 6:4 / 6:3 6:1 / 6:0 5
7 Arturas Skairys 0:6 / 1:6 2:6 / 2:6 6:0 / 6:2 5:7 / 3:6 5
8 Rokas Armalis 2:6 / 1:6 6:3 / 1:6
10:1
6:1 / 6:1 7:5 / 6:3 7:6(3) / 6:3 9
9 Romas Gogelis 0:6 / 1:6 1:6 / 0:6 5:7 / 0:6 3
10 Aleksandr Sanikov 4:6 / 1:6 4:6 / 3:6 6:3 / 6:1 6:7(3) / 3:6 7:5 / 6:0 7

Vilnius 2 lyga, C grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Jonas Garšva 6:4 / 6:3 1:6 / 7:6
6:2
6:1 / 6:3 6
2 Valerij Špartov 1:6 / 1:6 2:6 / 6:3
5:10
3:6 / 6:4
4:10
2:6 / 3:6 4
3 Tomas Dunčikas 6:2 / 6:1 4:6 / 1:6 6:3 / 3:6
9:11
6:4 / 6:4 6:3 / 6:3 8
4 Tomas Krisciunas 2:6 / 1:6 6:3 / 5:7
10:6
1:6 / 1:6 6:4 / 7:5 6:4 / 1:6
10:5
8
5 Mindaugas Deksnys 4:6 / 3:6 6:1 / 6:1 6:4 / 6:1 3:6 / 7:5
6:10
6:2 / 1:6
11:9
4:6 / 6:2
10:3
6:2 / 6:3 7:6(4) / 6:0 14 1
6 Renaldas Bujokas 6:1 / 6:7
2:6
6:2 / 3:6
10:5
3:6 / 6:3
11:9
6:1 / 6:1 2:6 / 6:1
9:11
6:2 / 6:3 2:6 / 6:4
10:5
6:0 / 6:2 14 2
7 Maksimas Barochas Barochas 6:3 / 4:6
10:4
4:6 / 5:7 6:4 / 2:6
3:10
2:6 / 3:6 6:7(4) / 1:6 6:2 / 6:3 8
8 Romas Jokubauskas 1:6 / 3:6 6:2 / 6:3 4:6 / 4:6 4:6 / 6:1
5:10
2:6 / 3:6 6:2 / 4:6
5:10
7:6(4) / 6:1 6:2 / 7:5 11 3
9 Kastytis Račiūnas 3:6 / 3:6 6:7(4) / 0:6 0:6 / 2:6 2:6 / 3:6 2:6 / 5:7 5

Vilnius 2 lyga, D grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Tomas Domeika 6:2 / 6:1 1:6 / 2:6 6:4 / 6:0 6:2 / 6:0 7:5 / 6:3 3:6 / 6:4
7:10
10
2 Marius Padvilikis 7:5 / 6:1 6:3 / 6:2 6:1 / 6:2 6
3 Paulius Šimėnas 2:6 / 1:6 0:6 / 5:7 6:4 / 6:4 1:6 / 6:1
5:10
3:6 / 2:6 1:6 / 5:7 7
4 Petras Kašinskas 6:1 / 6:2 5:7 / 1:6 6:0 / 7:5 6:3 / 6:4 6:2 / 6:2 6:2 / 7:5 11
5 Simonas Aukštikalnis 6:4 / 7:6(7) 2
6 Paulius Papreckis 4:6 / 0:6 3:6 / 2:6 4:6 / 4:6 1:6 / 5:7 0:6 / 3:6 5
7 Ramūnas Fabijonavičius Fabijonavičius 2:6 / 0:6 1:6 / 2:6 6:1 / 1:6
10:5
3:6 / 4:6 4:6 / 6:7(7) 6:1 / 7:5 7:5 / 2:6
10:8
10
8 Nerijus Tilvikas 5:7 / 3:6 6:3 / 6:2 2:6 / 2:6 7:6(5) / 2:6
10:7
6
9 Marius Žiūkas 6:3 / 4:6
10:7
6:1 / 7:5 2:6 / 5:7 6:0 / 6:3 5:7 / 6:2
8:10
6:7(5) / 6:2
7:10
9

Kaunas 2 lyga, A grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Algirdas Tevelis 6:4 / 0:6
11:9
4:6 / 4:6 3:6 / 5:7 7:5 / 5:7
10:5
4:6 / 2:6 2:6 / 7:6(5)
7:10
2:6 / 6:3
8:10
9
2 Kestutis Macionis 4:6 / 6:0
9:11
7:5 / 2:6
10:8
6:4 / 3:6
8:10
4
3 Evaldas Paulavičius 6:4 / 6:4 5:7 / 6:2
8:10
6:3 / 6:2 6:1 / 6:4 6:3 / 6:1 9
4 Deividas Stankus 6:3 / 7:5 4:6 / 6:3
10:8
6:0 / 6:0 6:1 / 0:6
10:6
6:2 / 6:1 6:0 / 6:0 12
5 Giedrius Ališauskas 5:7 / 7:5
5:10
0:6 / 0:6 4:6 / 6:1
4:10
0:6 / 1:6 4
6 Mindaugas Silkunas Silkunas 3:6 / 2:6 6:4 / 1:6
10:4
2:6 / 3:6 1:6 / 0:6 5
7 Darius Juodvalkis 6:4 / 6:2 1:6 / 6:0
6:10
6:0 / 6:1 6:2 / 6:3 3:6 / 4:6 6:2 / 6:1 10
8 Mindaugas Memėnas 6:2 / 6:7(5)
10:7
2:6 / 1:6 6:1 / 6:0 6:3 / 6:4 6:3 / 4:6
10:5
9
9 Rytis Kaminskas 1:6 / 4:6 0:6 / 0:6 2:6 / 1:6 3:6 / 6:4
5:10
4
10 Reduan Greenspan 6:2 / 3:6
10:8
3:6 / 1:6 3

Kaunas 2 lyga, B grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Arvydas Mikutavicius 6:3 / 6:1 6:1 / 6:4 6:0 / 6:2 6:7(5) / 6:1
10:7
6:0 / 6:3 10
2 Gytis Turčinskas 6:4 / 6:2 6:4 / 3:6
10:8
7:5 / 3:6
10:6
6:2 / 6:4 6:2 / 4:6
10:5
7:5 / 5:7
10:8
2:6 / 6:7(4) 13
3 Valdas Papečkys 3:6 / 1:6 6:3 / 6:4 7:5 / 6:3 5
4 Mindaugas Lazdauskas 1:6 / 4:6 4:6 / 2:6 3:6 / 5:7 2:6 / 4:6 4
5 Vladimiras Vinokurovas 0:6 / 2:6 4:6 / 6:3
8:10
2:6 / 6:4
17:19
3:6 / 6:7(3) 4
6 Tomas Plioplys 5:7 / 6:3
6:10
6:3 / 7:5 6:2 / 4:6
19:17
7:5 / 7:5 6:3 / 6:4 9
7 Lukas Liekis 7:6(5) / 1:6
7:10
2:6 / 4:6 3:6 / 4:6 6:2 / 6:1 1:6 / 1:6 4:6 / 1:6 7
8 Erlandas Deksnys 0:6 / 3:6 2:6 / 6:4
5:10
2:6 / 1:6 4:6 / 2:6 3:6 / 2:6 5
9 Šarūnas Karosas 5:7 / 7:5
8:10
5:7 / 3:6 6:2 / 6:4 6:3 / 7:6(3) 5:7 / 5:7 6:1 / 6:1 6:4 / 6:2 6:1 / 3:6
12:10
13
10 Edgaras Riabko 6:2 / 7:6(4) 3:6 / 4:6 6:4 / 6:1 6:3 / 6:2 1:6 / 6:3
10:12
8

Vilnius 3 lyga, A grupė (9)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Taškai Vieta
1 Augustas Štaras 6:1 / 6:2 7:5 / 6:2 6:4 / 6:3 7:5 / 6:1 8
2 Vykintas Stakenas 1:6 / 2:6 1:6 / 4:6 4:6 / 1:6 6:4 / 6:2 1:6 / 5:7 8
3 Ricardas Uzelka 6:1 / 6:4 4:6 / 6:2
4:10
6:7(5) / 6:4
4:6
6
4 Tomas Songaila 1:6 / 1:6 3:6 / 3:6 4
5 Denisas Polonskis 6:4 / 6:1 6:4 / 2:6
10:4
6:1 / 6:1 6:7(4) / 6:1
5:10
6:1 / 6:3 11
6 Vaidas Jakaitis 5:7 / 2:6 4:6 / 2:6 7:6(4) / 1:6
10:5
2:6 / 1:6 7
7 Liudas Barčauskas 4:6 / 3:6 6:1 / 7:5 7:6(5) / 4:6
6:4
6:3 / 6:3 1:6 / 3:6 6:2 / 6:1 5:7 / 3:6 13 1
8 Egidijus Civilka Civilka 7:5 / 6:3 2:6 / 6:0
10:6
4
9 Marius Trinkūnas 5:7 / 1:6 6:2 / 0:6
6:10
2 2

Kaunas 3 lyga, A grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Andrius Abromavicius 2:6 / 4:6 3:6 / 2:6 1:6 / 1:6 4:6 / 1:6 3:6 / 3:6 5
2 Mindaugas Norkus 6:2 / 6:4 3:6 / 6:1
8:10
4:6 / 7:6(5)
5:10
6:2 / 6:2 6:0 / 6:1 6:4 / 6:0 6:3 / 7:5 0:6 / 3:6 6:0 / 6:0 15 1
3 Tadas Kaminskas 6:3 / 6:2 6:3 / 1:6
10:8
7:5 / 6:4 6:2 / 1:6
8:10
6:2 / 6:2 4:6 / 6:3
8:10
6:0 / 6:0 12
4 Mindaugas Silkunas 6:1 / 6:1 6:4 / 6:7(5)
10:5
6:1 / 6:1 6:1 / 6:0 6:3 / 6:1 6:4 / 6:3 2:6 / 6:2
10:4
6:0 / 6:1 16
5 Dainius Stepanauskas 2:6 / 2:6 5:7 / 4:6 1:6 / 1:6 6:1 / 6:1 6:3 / 6:4 6:4 / 3:6
9:11
4:6 / 4:6 9
6 Redas Jarušaitis 0:6 / 1:6 1:6 / 0:6 1:6 / 1:6 1:6 / 3:6 4:6 / 0:6 0:6 / 1:6 6:0 / 6:7
8:10
7
7 Vytautas Vasiliauskas 6:4 / 6:1 4:6 / 0:6 2:6 / 6:1
10:8
3:6 / 1:6 3:6 / 4:6 6:1 / 6:3 2:6 / 3:6 2:6 / 4:6 11
8 Šarūnas Jurelė 3:6 / 5:7 2:6 / 2:6 4:6 / 3:6 4:6 / 6:3
11:9
6:4 / 6:0 6:2 / 6:3 4:6 / 6:4
10:8
6:0 / 6:0 13
9 Tadas Mickauskas 6:3 / 6:3 6:0 / 6:3 6:4 / 3:6
10:8
6:2 / 2:6
4:10
6:4 / 6:4 6:0 / 6:1 6:2 / 6:4 6:4 / 4:6
8:10
14
10 Eimantas Palevičius 0:6 / 0:6 0:6 / 0:6 0:6 / 1:6 0:6 / 7:6
10:8
0:6 / 0:6 6

Kaunas 3 lyga, B grupė (10)

Dalyviai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Taškai Vieta
1 Lukas Poškevičius 2:6 / 2:6 3:6 / 2:6 1:6 / 1:6 3
2 Erikas A 6:2 / 6:2 0:6 / 1:6 6:2 / 2:6
6:10
6:1 / 6:1 1:6 / 0:6 6:4 / 4:6
9:11
8
3 Giedrius Bartaška 6:0 / 6:1 6:1 / 3:6
10:6
6:2 / 6:0 6:7(3) / 2:6 4:6 / 4:6 8
4 Ernestas Nevedomskis 2:6 / 6:2
10:6
1:6 / 6:3
6:10
6:2 / 6:2 6:2 / 6:4 1:6 / 3:6 8
5 Kostas D 2:6 / 2:6 6:0 / 6:0 1:6 / 6:3
6:10
3:6 / 7:6(6)
15:13
6
6 Giedrius Piliponis 1:6 / 1:6 2:6 / 0:6 0:6 / 0:6 1:6 / 1:6 2:6 / 0:6 5
7 Laurynas Bložė 6:1 / 6:0 7:6(3) / 6:2 6:1 / 3:6
10:6
6:3 / 6:3 6:4 / 6:4 10
8 Gintautas Lukas 6:3 / 6:2 6:4 / 6:4 2:6 / 4:6 6:3 / 6:7(6)
13:15
6:1 / 6:1 8
9 Ramūnas Baranauskas 3:6 / 3:6 3:6 / 3:6 2
10 Žilvinas Gasiūnas 6:1 / 6:1 4:6 / 6:4
11:9
6:1 / 6:3 6:2 / 6:0 4:6 / 4:6 6:3 / 6:3 11