Daviso taurė: lietuviai lengvo pasivaikščiojimo Šiauliuose nesitiki

Lietuvos teniso rinktinės nariai, besirengiantys savaitės pabaigoje vyksiančiam Daviso taurės mačui prieš Madagaskaro rinktinę, nelinkę iš anksto nuvertinti ATP reitingų neturinčių varžovų. Komandos kapitonas Rimvydas Mugevičius, paklaustas apie Madagaskaro tenisininkų pajėgumą, siūlė nesižvalgyti į jų reitingus, o prisiminti 2015 metais vykusias madagaskariečių Daviso taurės dvikovas su latviais ir Liuksemburgo tenisininkais.

„Jų lyderis Antso Rakotondramanga galbūt nežaidžia profesionalų turnyruose, tačiau Daviso taurėje savo varžovams yra iškrėtęs ne vieną siurprizą. Pavyzdžiui, Latvijoje jis sausai nugalėjo Mikelį Libietį, kuris pernai triumfavo Vilniuje vykusiame Prezidento taurės turnyre. O mačo tarp Latvijos ir Madagaskaro komandų baigtį turbūt nulėmusiame dvejetų susitikime afrikiečiai turėjo du „mačpointus“.

Tais pačiais metais vykusiame mače su Liuksemburgu A. Rakotondramanga puikiai kovojo su liuksemburgiečių lyderiu Miulleriu, tvirtu ATP penkiasdešimtuko žaidėju. Todėl mes ruošiamės rimtai kovai. Juolab kad turime tam tikrų problemų ir savo kieme“, – sako R. Mugevičius.

„Lukas vis dar jaučia praėjusių metų pabaigoje jį kamavusios rankos traumos padarinius. Darome viską, kad jis būtų pasirengęs žengti į kortus, aplankėme turbūt visus geriausius Lietuvos daktarus, buvome Vokietijoje. Tikiuosi, kad viskas bus gerai, o jei ne, tuomet, tikiu, Tadas Babelis bus pasirengęs tinkamai pakeisti Luką.“

R. Mugevičius spaudos konferencijoje atskleidė dar vieną naujieną. Šiandien 16 valandą Šiaulių teniso mokykloje bus surengtas mačas, kuriame dėl ketvirtosios vietos rinktinėje susikaus jaunieji Robert Vrzesinski ir Tomas Vaišė.

„Nesu žaidęs prieš varžovų lyderį, tačiau prieš keletą metų esame dalyvavę keliuose tuose pačiuose turnyruose. Galiu pasakyti, kad jis tikrai žaidžia įdomų, aktyvų tenisą. Jokių kalbų apie lengvus pasivaikščiojimus būti negali“, – teigia L. Grigelis.

Kalbėdamas apie savo sportinę formą, tenisininkas sakė dar tik pradedantis įsivažiuoti po sunkaus pasirengimo sezonui.

„Pirmas sezono turnyras Vokietijoje nesusiklostė taip, kaip norėjau. Visgi dėl to smarkiai neišgyvenu. Svarbu išanalizuoti padarytas klaidas ir judėti į priekį. Dabar yra Daviso taurės savaitė, todėl visos mintys dabar čia.“

Lietuvos ir Madagaskaro teniso rinktinių dvikova Šiaulių teniso mokykloje vyks vasario 3–5 dienomis. Penktadienį nuo 16 val. bus žaidžiami du vienetų susitikimai, tuo pačiu metu šeštadienį prasidės dvejetų dvikova. Mačas pasibaigs dar dviem vienetų susitikimais, prasidėsiančiais sekmadienį 12 val. Bilietus į Daviso taurės susitikimus platina bendrovė „Ticket Market“.

Tiesa, afrikiečiams kol kas nepavyksta rasti kelio į Šiaulius. Jų kelionės planus sutrikdė nukelti skrydžiai. Į Lietuvą vakar atvykti turėję tenisininkai Šiauliuose greičiausiai pasirodys tik šiandien vakare.

Antrame Daviso taurės antros grupės Europos–Afrikos zonos rate lietuvių arba madagaskariečių lauks Suomijos ir Gruzijos poros nugalėtojai.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/deuce/naujiena/profesionalus-sportas/naujienos/daviso-taure-lietuviai-lengvo-pasivaiksciojimo-siauliuose-nesitiki-338-748438